Chuť prírody plná vitamínov

Sponzoring / FRUXI FRESH na MOZOLANI CLASSIC 2

Krásne „FITNESS BIKINY telá“ sa predviedli na druhom ročníku medzinárodnej súťaže v kulturistike mužov a Fitness bikiny


Medzi jednotlivými kategóriami mužskej kulturistiky sa na pódiu predstavilo aj ženské pokolenie - krásne bikinárky, a to v kategórii do 165 cm a nad 165 cm. Predviedli tak nie len svoje nádherné, vyšportované telá ale aj zdravú výživu v podobe 100% ovocno-zeleninových štiav FRUXI FRESH, s ktorými radi zapózovali.

V kategórii bikiny do 165 cm jasne dominovala Karin Antovská Mozgayová, ktorá spoločne s víťazskou kategórie nad 165 cm Janou Majerníkovou bojovala a zaslúžene aj získala absolútne víťazstvo.
Na akcii sa objavili ako hostia i známe športové osobnosti ako Roman Volák - mnohonásobný majster sveta v karate, alebo Milan Šádek - viacnásobný majster ČR v kulturistike.

Druhý ročník Mozolani Classic priniesol veľa prekvapení. Priniesol však celkom určite úžasný nezabudnuteľný zážitok pre všetkých zúčastnených, pre divákov a tiež organizátorov.

Zdravé občerstvenie v podobe 100% ovocnej šťavy FRUXI FRESH si po súťaži dopriali Jana Majerníková (60 druhá zľava ), víťazka v kategórii bikiny fitness nad 165 cm, Karina Antovská Mozgayová (53 v strede) víťazka kategórie do 165 cm, Veronika Guľášová (prvá zľava), ktorá obsadila 3. miesto v kategórii bikiny fitness nad 165 cm a Jana Milová ( vpravo 56).