Fruxi Fresh

Chuť prírody plná vitamínov

Vysoko kvalitný proces výroby

Vysoko kvalitný proces výroby pozostáva z technologicky dôkladných krokov, od starostlivého výberu plodov ovocia a zeleniny, dôkladného umývania a mletia, lisovania za studena až po pasterizáciu a plnenie za prísnych hygienických podmienok.

FRUXI FRESH je 100 % šťava bez konzervačných látok. Neobsahuje umelé farbivá, je lisovaná za studena bez pridania vody a cukru. Týmito vlastnosťami a procesom spracovania patrí medzi špičku vo svojom segmente. Je vhodná na každodenné pitie pre deti aj dospelých. Každým dúškom vám FRUXI FRESH doplní vitamíny potrebné k správnej životospráve a zvýšeniu prirodzenej imunity. Nahrádza konzumáciu ovocia a zeleniny. Nezaťažuje organizmus a priaznivo ovplyvňuje myseľ.

Pre zaujímavosť, na výrobu jedného litra 100% šťavy FRUXI FRESH jablko zúžitkujeme 16 zrelých plodov jabĺk. Pri ostatných atraktívnych príchutiach je to napríklad 7 pomarančov, 15 hrušiek, 4 grapefruity, 9 cvikiel, 20 mrkiev alebo 50 sliviek.

Výroba 100% šťavy Fruxi Fresh

Umývanie
Mletie
Lisovanie
Pasterizácia
Plnenie

Kvalitný proces výroby

FRUXI FRESH je 100 % šťava bez konzervačných látok. Neobsahuje umelé farbivá, je lisovaná za studena bez pridania vody a cukru. Každým dúškom vám FRUXI FRESH doplní vitamíny potrebné k správnej životospráve a zvýšeniu prirodzenej imunity.

Bez konzervačných látok

FRUXI FRESH je 100 % šťava vyrobená z ovocia a zeleniny bez konzervačných látok. Konzervačné látky (aditíva) sú latky, ktoré sa pridávajú do potravín z dôvodu predĺženia trvanlivosti, zvýraznenia chute alebo pre obnovu farby potravín.

Bez umelých farbív

Pri výrobe 100% štiav FRUXI FRESH nepoužívajú ani prírodné farbivá a každý produkt si zachováva svoju pôvodnú prirodzenú farbu, čo spôsobuje, že aj dve rovnaké príchute môžu byť sfarbené odlišne, čo samozrejme neznižuje kvalitu produktu.

Bez pridania cukru a vody

FRUXI FRESH je 100% šťava, neobsahuje pridanú vodu, pretože nie je vyrobená z koncentrátu. Preto sa nenechajte pomýliť domnienkou, že 100% džús z koncentrátu je to isté, čo 100% šťava.

Neobsahuje koncentrát

Nie je vyrobený z koncentrátu. S touto vetou na obaloch nápojov sa stretávame čoraz častejšie. Ale ako sa koncentrát vlastne vyrába? Najprv sa lisovaním vytlačí šťava z celých plodov. Nasleduje odstraňovanie dužiny a tým odobratie veľkej časti enzýmov a živín. Potom sa všetko varí pri teplote 110°C, no okrem škodlivých mikroorganizmov sa ničí aj väčšina vitamínov.

Zachovanie vitamínov

Tým, že sú 100% šťavy FRUXI FRESH lisované za studena, sa vo výslednom produkte zachovávajú množstvo vitamínov a minerálov, ktoré by za normálnych okolností človek prijal konzumáciou niekoľkých kilogramov čerstvých plodov ovocia a zeleniny.