Chuť prírody plná vitamínov

Blog / Inovatívne balenie

Ovocné šťavy si postupne získavajú čoraz väčší „funklub“ ľudí, ktorí dávajú prednosť čerstvému ovociu bez akýchkoľvek nežiadúcich látok. Čerstvé nápoje sú vyhľadávané hlavne počas letných horúčav, ktoré sú v našich končinách čoraz intenzívnejšie. Kvalitný výťažok by mal okrem lahodnej chuti obsahovať vysoký obsah vitamínov, minerálov, enzýmov a ďalších účinných látok. Nájsť hodnotný nápoj sa v dnešnej dobe však môže zdať ako „mission impossible“! Ak sa už aj nejakým spôsobom dopracujeme k pravej ovocnej šťave, horlivo nás zaujíma trvanlivosť nápoja, ktorá je po rozbalení krátka. Na výslnie sa tak dostávajú ovocné 100% šťavy FRUXI Fresh, ktoré si môžete vychutnávať ešte dlho po ich otvorení. Ako je to možné?

 

Jedine „fresh“!

Ovocná 100 % šťava je odjakživa známa ako nápoj, ktorý sa pripravuje odšťavovaním čerstvého ovocia alebo zeleniny. Na prípravu štiav sa dá použiť široká paleta rôznych druhov ovocia. Kvalitným šťavám z pomarančov, jabĺk, malín, čiernych ríbezlí, marhúľ či ananásu v letných horúčavách nepohrdne žiadne „smädné hrdlo“. Avšak nájsť naozaj kvalitne spracovanú šťavu bez konzervačných látok, umelých sladidiel či farbív je pri množstve nápojov, ktoré na nás číhajú pri každom nákupe, naozaj tvrdý oriešok. Tým najkvalitnejším ovocným nápojom je čerstvá šťava, ktorá vystupuje pod názvom „fresh“. Vtedy sa o vysokú hodnotu tekutiny nemusíme obávať.

 

Nadčasová výroba

Novinka v podobe ovocných štiav FRUXI fresh, ktorá sa predstavila v lete pred 4 rokmi, sa za krátky čas dokázala zaradiť medzi nie najexkluzívnejšie šťavy na trhu. Vysoký štandard nápoje získali vďaka špičkovej príprave s mnohými výhodami, ktoré sú podmienené nadčasovou výrobou z pod štítov Vysokých Tatier v tom najkrajšom regióne na Slovensku. Výťažky z najčerstvejšieho ovocia Spišských záhrad sa premieňajú na kvalitný džús bez akýchkoľvek konzervačných látok. Nápoj neobsahuje žiadne farbivá, ovocie je lisované za studena, pričom tekutina neobsahuje kvapku vody či zrnko cukru. Tí, ktorí si zakladajú na kvalite produktu a očakávajú od džúsu viac, ako len produkt z koncentrátu, tomuto nápoju určite nepohrdnú. Čo vtedy, ak by sme chceli blahodarné výťažky z ovocia a zeleniny využívať pravidelne, no krátka záruka nápoja nás neustále tlačí do častého nakupovania?

 

Jedinečná novinka

Okrem už vyššie spomenutej kvalite ovocných štiav FRUXI Fresh je na zákazníkov pripravená ďalšia ojedinelá výhoda. Popri praktických sklenených 250 ml fľašiach, ktoré môžete mať kedykoľvek po ruke, osviežujú trh aj špeciálne 3 alebo 5 litrové boxy, dostupné v rôznych potravinových reťazcoch. Unikátne balenie „Bag in Box“ so špeciálnym výpustným ventilom zaručuje aj po otvorení 30-dňovú záruku dokonalej čerstvosti! Éterický výťažok čerstvým jabĺk, pomarančov či grapefruitu si tak môžete „načapovať“ kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem týchto základných druhov ovocia je ponuka obohatená o malinovú a mrkvovú príchuť, ktoré sú skombinované s jablkovou esenciou. Pravidelné pitie pravých prírodných výťažkov tak nebolo nikdy jednoduchšie.